HOŞGELDİNİZ

 

Ege Denizi'nin Akdeniz ile buluştuğu köşeye, Kalkan True Blue Boutique Hotel'e hoşgeldiniz. Eski bir balıkçı köyü ve  gerçek bir Akdeniz kasabası olan Kalkan, Türkiyenin en iyi iki plajı seçilen  Patara ve Kaputaşın ortasında ve Likya yolu üzerinde Teke Yarımadasındadır.  Otelimiz, Kalkan şehir merkezine 1200 m yürüme mesafesindeki Kalamar koyunda yer alır. Kalkanın en eski iki plajı olan Kalamar ve Kulübe plajlarına sadece 250m uzaklıktadır.

 

Dünyanın en iyi yürüyüş rotalarından biri seçilen  Likya Yolu'nun tam ortasında yer alan True Blue uzun yürüşüyüşler sonrası konforlu bir dinlenme ortamı sağlamak için tüm yıl boyunca açık. Dilerseniz Işık Ülkesi Likya’nın, tarihi binlerce yıl öncesine dayanan  Antik şehirleri Patara, Xanthos, Tlos , Pınara, antik şehirlerini gezin dilerseniz Avrupanın sayılı uzunluktaki kumsallarından biri olan Patarada güneşin ve denizen tadını çıkartın, dilerseniz yaylalarda kanyonlarda yürüyün veya Akdenizin en mavi sularına dalın, konfor tercihiniz sessiz sakin modern rahat True Blue olsun.

 

Suitlerimizde ve apartlarımızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Size True Blue'yu yani “gerçek maviyi” göreceğinize söz veriyoruz.

 

Rezervasyon:

Tel: +90 (242) 844 31 73

Mobil:+90 (535) 740 90 85

mail: info@truebluehotel.com.tr