Suitler

Standart Suit

capacity 2 1

2 yetişkin + 1 çocuk | 35 m² | Balkonlu

double bed

Yatak Odası: 1 çift kişilik yatak

sofa bed

Oturma Odası: 1 yatak kanepe

Standart Suit

Yaklaşık 35 m² büyüklüğünde olan suitlerde yatak odasına bağlantılı bir oturma odası ve esintinin tadını çıkarabileceğiniz rahat bir balkon bulunmaktadır. Geniş banyoda, verde guetemala mermer hilton lavabo ve duş vardır.
Suitlerde  mini buzdolabı, klima, uydu TV, kahve köşesi, ücretsiz hijyen malzemeleri, çalışma masası, makyaj masası ve lambası ayrıca salonda yatak olarak kullanılabilen geniş modern bir kanepe, balkonda masa ve 2 adet sandalye, Wi-Fi gibi olanaklar bulunmaktadır.

OLANAKLAR

Köşe Suit

capacity 2 1

2 yetişkin + 1 çocuk | 40 m² | Balkonlu

double bed

Yatak Odası: 1 çift kişilik yatak

sofa bed

Oturma Odası: 1 yatak kanepe

Köşe Suit

Deniz Manzaralı / Toros Dağları manzaralı seçeneklerle 40 m² büyüklüğündedir. Tek yatak odalı ve bağlantılı bir oturma odasına sahip bu suitlerde, esintinin tadını çıkarabileceğiniz ve gün batımını izleyebileceğiniz bir balkon bulunmaktadır. Oturma alanındaki özel taş duvarlar köşe suitlere ayrıcalık kazandırmaktadır. Geniş banyoda; verde guetemala mermer hilton lavabo ve rahat bir duş bulunmaktadır. Suitlerde mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı, klima, uydu TV, ücretsiz hijyen malzemeleri, kahve köşesi, çalışma masası, masa lambası, yatak olarak kullanılabilen 120*200cm boyutlarında geniş modern bir kanepe, balkonda masa ve 2 adet sandalye, Wi-Fi gibi olanaklar bulunmaktadır.

OLANAKLAR

Deniz Manzaralı Köşe Çatı Odası

capacity 2 1

2 yetişkin + 1 çocuk | 45 m² | Balkonlu

double bed

Yatak Odası: 1 çift kişilik yatak

sofa bed

Oturma Odası: 1 yatak kanepe

Deniz Manzaralı Köşe Çatı Odası

Yaklaşık 40 m² büyüklüğünde olan bu geniş çatı odası, otelin 3. katında yer almaktadır. Geniş oda yatağınızdan gün batımını izleyebileceğiniz Fırnaz Koyu’na hakimdir. Akdeniz esintisinin tadını çıkarabileceğiniz manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Odada mini buzdolabı, klima, uydu TV, kahve köşesi, çalışma masası, yatak olarak kullanılabilen 90*200cm boyutlarında geniş modern bir kanepe, balkonda masa ve 2 adet sandalye, Wi-Fi gibi olanaklar bulunmaktadır.

OLANAKLAR

Romantik Çatı Odası

capacity 2

max 2 konuk | 35 m² | Balkonlu

double bed

Yatak Odası: 1 çift kişilik yatak

Romantik Çatı Odası

Yaklaşık 35 m² büyüklüğünde olan bu geniş çatı odası otelin 3. katında yer almaktadır. Geniş oda yatağınızdan gün batımını izleyebileceğiniz Fırnaz Koyu’na hakimdir. Akdeniz esintisinin tadını çıkarabileceğiniz manzaralı bir balkon bulunmaktadır.
Odada mini buzdolabı, klima, uydu TV, kahve köşesi, Ücretsiz hijyen malzemeleri, çalışma masası, masa lambası, geniş modern bir kanepe, balkonda masa ve 2 adet sandalye, saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı, Wi-Fi gibi olanaklar bulunmaktadır.

OLANAKLAR

Kalkan tatili için daha büyük bir yere mi ihtiyacınız var? Rezidans tatil evleri veya villa size uygun olabilir. 10 farklı seçenekten biri mutlaka size göre.

Bahçe teraslı stüdyo ve taş ev stüdyo, 2 yetişkin ve 1 çocuk için uygunken, 3 farklı tipte 2 yatak odalı rezidanslarda ise toplamda 4-5 misafir konuk edebiliyoruz. Detaylar sayfamızda.

Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için otel konforunda, 200 m², taş duvarlı, 4 yatak odalı geniş teraslı 2 villamız 3 günden uzun kiralamalar için hizmet vermektedir.