fbpx

Yeme & İçme

Kahvaltımız

En doğal ürünlerle hazırladığımız kahvaltımızda mümkün olduğunca kendi bahçelerimizden topladığımız ürünleri kullanmaktayız. Kahvaltıda servis edilen tüm reçeller en iyi meyvelerden sağlıklı pancar şekeri ile hazırlanmış kendi ürünlerimizdir.

Hamur işleri her gün taze olarak yine mutfağımızda hazırlanmaktadır. Hiçbirinde koruyucu madde, margarin, katkı maddesi, kıvam arttırıcı vs bulunmadığına emin olabilirsiniz.

Kullandığımız sızma zeytinyağı kendi ağaçlarımızdan toplanmış, en kısa sürede, asit oranı yükselmeden sıkılmıştır.

“Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı..” 

Snack Cafe & Havuz Bar

Aperatif atıştırmalıklar için Snack Kafe her gün 11:00 – 17:00 arasında açıktır. Havuz Bar ise 09:00 – 23:59 arası hizmet vermektedir.

Pool Bar True Blue

Kahve Köşemiz

Her zevke göre kahve; Türk Kahvesi, Espresso, Filtre Kahve, Caffe Latte, Cappuccino, Caffe Mocha, Caffe Freddo, Caffe Corretto, Americano, Macchiato

Coffee Corner True Blue Hotel

Mutfağımızdan

Suitler / Rezidanslar / Villa

Suites

Kahvaltı dahil olan suitlerde; tek çocuklu ailelerin tercih edebileceği yatılabilir kanepeli oturma odası, deniz manzaralı çatı odaları ve teraslı romantik oda seçenekleri bulunuyor.

Residences True Blue Boutique Hotel Kalkan Sea View Two Bedroom

Bahçe teraslı stüdyo ve taş ev stüdyo, 2 yetişkin ve 1 çocuk için uygunken, 3 farklı tipte 2 yatak odalı rezidanslarda ise toplamda 4-5 misafir konuk edebiliyoruz. Detaylar sayfamızda.

Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için otel konforunda, 200 m², jakuzili, taş duvarlı, 4 yatak odalı geniş teraslı 2 villamız 5 günden uzun tatilleriniz için hizmet vermektedir.

tr_TR